2007 október 28. | Szerző: |

 “Ha az összes barátom leugrik egy hídról, én nem ugrom velük.
Lent várok, hogy elkaphassam őket!”

“Ne menj előttem, mert lehet, hogy nem tudlak követni.
Ne gyere mögöttem, mert lehet, hogy nem tudlak vezetni.
Gyere inkább mellettem és légy a barátom.”

“Ne hidd, hogy azok mind szeretnek,
Akik mosolyogva körül hízelegnek.
A szó lehet hazug, a hízelgés érdek,
De a lélek tükre nem csal meg Téged.
S mivel a szem a lélek tükre,
Benne csillog meg a szeretet fénye.
Ki könnyes szemmel, némán néz rád,
Öleld szívedre, mert az igazi Barát!”

“Kívánom, hogy váljanak valóra álmaid,
Hogy teljesüljenek a legtitkosabb vágyaid!
Kívánom, hogy kikövezett úton találd meg boldogságod,
És szeretném, ha néha eszedbe jutnának a régi jó barátok!”

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Blogkövetés

Iratkozz fel a heti hírlevélre és többé nem maradsz le a friss tartalomról.

Az adatkezelés további részleteiről itt olvashatsz: Felhasználási feltételek és Egyedi adatkezelési tájékoztató

Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!